sohbet
radyo dinleKarmaFM ile reklamsız müzik dinle!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Şarkıcı Berkay’a Büyük Şok!

Şarkıcı Berkay Şahin’in sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafa yorum yapan bir takipçisine farklı tepki gösterdi. Berkay’ın bu sözlerinin üzerine takipçisi kendisine “TEHDİT” ve “HAKARET” ettiği için şikayetçi oldu.

“DENK GELİRSEK..”

Berkay takipçisine “Denk gelirsek, seni nasıl oturttuğumu görürsün” diyerek cevap verince, takipçisi direk olarak savcılığa başvurdu. Paylaştığı fotoğrafa istemediği yorum alınca, direk olarak “hakaret” ve “tehdit” etmeye başlayan ünlü şarkıcının başı derde girdi.

HAPİS CEZASI İSTENDİ

Takipçisinin başvurusu üzerine soruşturma başladı. Savcılığın istediği ceza belli oldu. Savcılık Berkay Şahin hakkında “Hakaret” ve “Tehdit” suçlarından 4 yıl 4 ay hapis cezası isteminde bulundu.

“BENDE ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM..”

Berkay Şahin hakkında soruşturma  başlatan savcılığa ifade vermeye avukatı Ayşegül Mermer ile birlikte gitti. Verdiği ifadede “Ben kendisini tanımam. Ailemin de içinde olduğu bir fotoğraf paylaştım ve kendisi de hakaret içeren bir yorum yaptı. Bunun üzerine ben de bir anlık kızgınlıkla suçlandığım sözleri yazdım. Ben de kendisinden şikayetçi olacağım” dediği ortaya çıktı. İlerleyen zamanda Anadolu Adliyesi 63. Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak olan Berkay Şahin’in takipçisi ile uzlaşma yoluna gidemedikleri öğrenildi.

KarmaFM 727
Cevap bırakın