sohbet
radyo dinleKarmaFM ile reklamsız müzik dinle!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Sam ‘daki Şarkılarım ? işareti ve Çalmama Sorunu Çözümü

Evet Arkadaşlar … www.zirvala.com & www.Karmafm.com Arge Departmanı olarak Sam larda Genel Kronik bir hastalık haline gelen Bir sorunun çözümü için yazmaya karar verdim.

Youtube ve Benzeri mecralardan Şarkıları indirdikten sonra Olduğu gibi çalma listemize attığımızda zaman zaman Şarkılarımız bozuluyor Ve Çalmıyor Atlıyor.. Şimdi Çözümüne geçelim..

Şarkıyı sam2’ye şarkı listesine attığında, çalmadan önce sağ tıkla ”Song info” yu seç ve orada yukarıdaki gibi bir ekran çıkacak. Oradan Şarkıcı adı ve Şarkı ismi yazan yerdeki fazlalıkları sil sadece şarkıcı ismi ve şarkı adı kalsın. “Okey”le veya müzikleriniz özellikle yabancı karakterler ya da çok fazla Türkçe karakter içeriyorsa sam2’ye yüklediğinizde ?? ?? şeklinde gözükür ve çalmaz, müziğin adını tekrar düzenlemelisiniz, ve sam2ye tekrar yüklemelisiniz.

Örneğin şarkı adı “müslümgürses # nilüfer.mp3” ise şarkı adını “muslumgurses nilufer.mp3” olarak değiştirmeli ve sam2’ye tekrar yüklemelisiniz,bu kez şarkı süresi gözükecek ve şarkınız çalacaktır.

Yani şarkılarınızda özellikle #,$,tick işareti gibi yabancı karakterler olmasın, olursa sam2 tanımayabilir.

KarmaFM 1619
Cevap bırakın